Archiwum bloga

środa, 5 grudnia 2012

02. Życie tańcujące.

(Kliknij ŚPM aby zobaczyć komiks w pełnych wymiarach)

Trzeci odcinek, który odpowiada na pytanie - "Co by było, gdyby zebrawszy się na swoje najwspanialsze combo Protagonista"... Chybił. Wszyscy wiemy,co by było. Gówno.

BTW, dzięki za wszystkie wejścia i komentarze, przed nami pięćset odwiedzin (będzie bonus, ajaaa) oraz upragniony pornotysięcznik. Do następnego;)

3 komentarze:

 1. Jest fajnie, jest spoko, wspaniały atak modlitwą :D Ale są dalej problemy z czytelnością kadrów. Nie martw się, czasem nawet starzy wyjadacze mają z tym problem (patrz Chris Bachalo), niemniej przyznaję, że nie mam pojęcia co się dzieje na kadrze pt. "Amen" i dopiero po dwukrotnym przeczytaniu komiksu plus komentarza pod spodem skleiłem, że Modliszka jakimś zaklęciem trafiła w wiedźmę. Natomiast do kogo mówi bohater ostatniego kadru, nie wiem nadal.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że ta nieczytelność wynika głównie z tego, że >ja wiem< co na tych obrazkach jest i zapominam, że czytelnik niekoniecznie dysponuje tą samą wiedzą:/ Postaram się poprawić w następnych odcinkach - w końcu uczymy się na błędach a to jest tak naprawdę pierwszy na serio rysowany przeze mnie komiks ever;) Więc w sumie wszystko przed nami i wielkie dzięki za konstruktywne porady, to naprawdę pomaga:)
   A BTW - bohater ostatniego kadru mówi, (jak wierzyłem, żemożna się domyślić) do naszej nieszczęsnej Modliszki;)

   Usuń